Gentlemanov sprievodca p2p pôžičkami

Objavovanie EU a SlovenskaVITAJTE NA NAŠOM BLOGU!

Každý týždeň budeme zverejňovať blog od nášho kolegu Angličana Josa, kde vám bude opisovať jeho zážitky z Bratislavy, najhorúcejšie novinky zo Žltého melóna a poskytne vám unikátny pohľad na FinTech a p2p pôžičky.

Ak by ste sa s nami chceli podeliť o nejaký zaujímavý postreh, dole pod blogom môžete zanechať komentár.


ČASŤ 6 – MIKULÁŠ PRICHÁDZA DO MESTA

V tejto špeciálnej vianočnej edícií vám náš "brexit" utečenec Jos Henson porozpráva ako Žltý melón chce pomôcť ľudom pri porovnávaní p2p platfórm po celej Európe a ako si vybrať tú najlepšiu.

Ďalej uvidíte vianočný trh v Bratislave a priblížime si vianočné tradície na Slovensku.
Predchádzajúce epizódy

Chcete si pozrieť všetky epizódy naraz? Naštastie k tomu nebudete potrebovať prihlasovačky ku Netflixu!

Všetky epizódy nájdete na našom Youtube kanály.

Takisto by nás veľmi zaujímal váš názor, poprípade návrhy o čom by ste v budúcnosti chceli počuť viac. Nehanbite sa a napíšte svoj názor pod videá.

Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám odpísali!

Časť 1 – Anglický gentleman v novej...Bratislave

Prvé video nebude len o p2p pôžičkách a FinTech novinkách.

Jos vás zoberie na krátku obhliadku Bratislavy, stretnete sa s tímom Žltého melónu a vyvrátia sa rôzne stereotypy o tejto zaujímavej krajine z “východnej Európy!”


Máme to vymyslené, lebo si môžete prečítať blog od Josa, ktorý obsahuje ešte viac detailov, ktoré sa do videa nezmestili.
ČASŤ 2 – Predstav si, že neexistuje kolektív a ani žiadne inštitúcie

Náš zamestnanec a “brexit utečenec” Jos Henson vám porozpráva o rozdieloch a výhodách Žltého melóna v porovnaní s inými veľkými platformami p2p pôžičiek vo Veľkej Británii.

Ďalej sa môžete tešiť na rozhovor so zakladateľom Žltého melóna Romanom Ferancom, objavovanie hradu Devín a iné inovatívne veci z prekvitajúcej startupovej Bratislavy.


Máme to vymyslené, lebo si môžete prečítať blog od Josa, ktorý obsahuje ešte viac detailov, ktoré sa do videa nezmestili.
ČASŤ 3 – Všetci si požičiavame v tíme Žltého melóna

Náš vlastný "Brexit utečenec" Jos Henson vám porozpráva o najnovších inováciach a produktoch, ktoré boli predstavené Žltým melónom.

Ďalej toto video zahŕňa rozhovor s Hendrikom Bremerom, ktorý sedí v Rade Žltého melóna, takisto uvidíte Bratislavu zvrchu a zažijete, aké to je dať si pivo vo virtuálnej realite.

Uistite sa, že video dopozeráte dokonca, lebo možno uvidíte aj Sagana. Zase :)


Máme to vymyslené, lebo si môžete prečítať blog od Josa, ktorý obsahuje ešte viac detailov, ktoré sa do videa nezmestili.
ČASŤ 4 – Nepotrebujeme žiadne vzdelanie

Náš vlastný "Brexit utečenec" Jos Henson vám porozpráva tom, ako kolektívne požičiavanie robí finančné produkty jednoduchšími a takisto vám predstaví interaktívne okienko pre nových užívateľov Žltého melóna.

V tomto videu takisto uvidíte slávne slovenské more a interview s Bohušom Pokšteflom, ktorý pracuje ako CEO v Kontentine a priblíži nám inovatívnu startupovú kultúru v Bratislave.


Máme to vymyslené, lebo si môžete prečítať blog od Josa, ktorý obsahuje ešte viac detailov, ktoré sa do videa nezmestili.
ČASŤ 5 – Big in Slovakia (Veľký na Slovensku)

Náš brexit utečenec Jos Henson vám porozpráva o našej CashFree Hypo pôžičke a ako vám môže pomôcť pri dofinancovaní hypotekárneho vkladu.

Ďalej uvidíte ako sa varí tradičné slovenské jedlo a takisto zistíme, čo si turisti z celého sveta myslia o Bratislave.
Ďalšie videá

Pozrite si videá o skvelých úspechoch našich investorov. Páčia sa Vám a chceli by ste sa podeliť o Váš príbeh? Napíšte nám.

Človek ktorý vás nepumpne!

Ján Penthor je nadšenec mestskej cyklistiky a majiteľ predajne Bike & City v Bratislave. Ochotne vám poradí, ako si vybrať ideálny bicykel, pretože dobre zvolený bicykel do mesta podľa neho znamená slobodu, ktorú si zamilujte.

Už žiadne zápchy a problémy s parkovaním!Človek ktorý vás rožkom neopije!

Luboš Bogár je znalec vína a majiteľ vinotéky Azimut v Bratislave. Má rád ľudí, ktorí majú radi víno rovnako ako on.

A tiež rád kombinuje chute vína s vybranými delikatesami, aby bol váš pôžitok ešte silnejší.
Chceli by ste aj vy okúsiť kúsok zo Žltého melóna?

Páčilo sa vám, čo ste videli a chceli by si sa stať jedným z investorov? Aby ste vedeli, ako to funguje, treba to len vyskúšať!

Registrácia vám zaberie len pár minút a investovať môžete hoci aj 25 euro priamo ľudom v našej komunite.Máte návrh na zlepšenie? Sem s ním!

Máte otázku, ktorú by ste nám chceli položiť? Návrh, nápad, pripomienku?

Ak ste nám nezanechali odkaz, obávame sa, že nedostanete odpoveď, lebo nie sme veľmi dobrí telepati.

Prosím využite priestor pod videom na vyjadrenie vašeho názoru.

Captcha