Pôžička CashFree Bývanie

Investícia do pôžičiek na kúpu nového bytu, zabezpečená extra garanciou od realitných developerov. Žltý melón v spolupráci s renomovanými developermi prináša jedinečnú možnosť výnosne a bezpečne investovať do pôžičiek, ktorými ľudia financujú svoje nové bývanie.


Ako to funguje?

Pôžička CashFree Bývanie slúžia na úhradu prvej časti kúpnej ceny bytu v novostavbe. Doba splatnosti pôžičky je štandardne 12 až 24 mesiacov, maximálne však 48 mesiacov. Pri kolaudácii novostavby je pôžička jednorázovo vyplatená, najčastejšie z predaja existujúceho bytu alebo hypotekárneho úveru kupujúceho. Ten počas tejto doby spláca mesačne úroky, ktoré predstavujú výnos pre investora. V prípade, žeby sa kupujúci dostal do problémov so splácaním, developer poskytuje zmluvnú garanciu, a dlžnú istinu investorom vyplatí.

Pri tomto produkte spolupracuje Žltý melón so spoločnosťou Cresco Group, jedným z najväčších developerov nehnuteľností na Slovensku, s viac ako 20 ročnou históriou, spoločnosťou Lucron Development, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2005 a patrí do skupiny významného luxemburského developera a spločnoťou LICITOR development, ktorá od roku 2006 pôsobí najmä v Žiline.


Ako je chránená Vaša investícia?

Okrem našich štandardných ochranných prvkov sú investície zabezpečené extra garanciou od renomovaných developerov. Viac o mechanizme extra garancie sa dozviete na stránke Mechanizmus extra garancie.


Koľko to zarába?

Aktuálne podmienky financovania a možnosť získania investičného bonusu nájdete priamo na stránke Aukcie – CashFree pôžičky.


Ako investovať?

Do pôžičiek môžete investovať individuálne (aktívne aukcie CashFree Bývanie sú k dispozícii v Investičných príležitostiach v záložke CashFree) alebo si nastavte / upravte Váš autoinvest pre tieto typy investícií.

Okrem bezkonkurenčného zhodnotenia sa o nič iné nemusíte starať. Jednoducho si určíte, koľko by ste chceli touto formou investovať a prípadne na ktorých konkrétnych pôžičkách participovať. Bude Vás to stáť len 0,33% z inkasovanej mesačnej splátky (minimálne 0,01 EUR) ako poplatok za správu investície Žltým melónom.

Ak ešte nemáte investičnú zmluvu pre investovanie na Žltom melóne, zaregistrujte sa TU .


V prípade záujmu o kúpu bytu s využitím CashFree pôžičky, informujte sa priamo na predajných miestach spoločností Cresco Group, Lucron Development alebo Lucron Development, prípadne nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2/544 100 84.