Výhodná investícia s extra garanciou na financovanie bývania

Investujte vaše peniaze s výnosom 6,4%! S extra garanciou a mesačným inkasom úrokov

Žltý melón v spolupráci s renomovanými developermi prináša jedinečnú možnosť výnosne a bezpečne investovať do pôžičiek, ktorými ľudia financujú svoje nové bývanie. Investícia je navyše ručená extra garanciou pre investorov od renomovaného developera.


Ako to funguje?

Pôžičky CashFree Bývanie slúžia na úhradu prvej časti kúpnej ceny bytu v novostavbe. Doba splatnosti pôžičky je štandardne 12 až 24 mesiacov, maximálne však 36 mesiacov. Pri kolaudácii novostavby je pôžička jednorázovo vyplatená, najčastejšie z predaja existujúceho bytu alebo hypotekárneho úveru kupujúceho. Ten počas tejto doby spláca mesačne úroky, ktoré predstavujú výnos pre investora. V prípade, žeby sa kupujúci dostal do problémov so splácaním, developer poskytuje zmluvnú garanciu, a dlžnú istinu investorom vyplatí.

Pri tomto produkte spolupracuje Žltý melón so spoločnosťou Cresco Group, jedným z najväčších a najrenomovanejších developerov nehnuteľností na Slovensku, s viac ako 20 ročnou históriou a množstvom úspešných projektov, a spoločnosťou Lucron Development, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2005 a patrí do skupiny významného luxemburského developera.


Koľko to zarába?

Investuje do garantovaných CashFree Bývanie pôžičiek ešte výhodnejšie. Štandardný výnos pôžičiek je 5,9 % p.a., spolu s prémiou môže Vaše zhodnotenie teraz dosiahnuť až 6,4 %.

Prémia pre CashFree Bývanie pôžičky:

Ak investujete do jednej pôžičky sumu vyššiu ako 999 EUR, získate od nás prémiu 0,50 % zo sumy Vašej investície.

Počet získaných prémií na investora nie je limitovaný. Prémia sa vzťahuje vždy na jednu investíciu. Sumy investícií pre účely výpočtu nároku na prémiu nie je možné kumulovať.

Prémia sa vzťahuje na všetky investície do ktorýchkoľvek CashFree Bývanie pôžičiek realizované v čase tejto ponuky. Prémie sa investorom pripíšu na účet v deň čerpania pôžičky a môžu s nimi voľne disponovať.

Ako investovať?

Do pôžičiek môžete investovať individuálne (aktívne aukcie CashFree Bývanie sú k dispozícii v Investičných príležitostiach v záložke CashFree) alebo si nastavte / upravte Váš autoinvest pre tieto typy investícií.

Okrem bezkonkurenčného zhodnotenia sa o nič iné nemusíte starať. Jednoducho si určíte, koľko by ste chceli touto formou investovať a prípadne na ktorých konkrétnych pôžičkách participovať. Bude Vás to stáť len 0,33% z inkasovanej mesačnej splátky (minimálne 0,01 EUR) ako poplatok za správu investície Žltým melónom.

Ak ešte nemáte investičnú zmluvu pre investovanie na Žltom melóne, zaregistrujte sa TU .


Chcete vedieť viac?

Viac o mechanizme extra garancie sa dozviete na stránke Mechanizmus extra garancie.

V prípade záujmu o kúpu bytu s využitím CashFree pôžičky, informujte sa priamo na predajných miestach spoločností Cresco Group alebo Lucron Development, prípadne nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2/544 100 84.