Prečo investovať na Žltom melóne?
  Získavate vyššie a stabilne výnosy

Investovaním do pôžičiek na Žltom melóne požičiavate priamo ľuďom, avšak bez zbytočných medzičlánkov, a tak sa dostanete k výnosom, ktoré doteraz boli dostupné len bankám a veľkým finančným inštitúciám.


Zabezpečené portfólio

Aktuálny výnos

7,86 %

p.a.
Konzervatívne portfólio

Aktuálny výnos

8,34 %

p.a.
Vyvážené portfólio

Aktuálny výnos

10,11 %

p.a.
Dynamické portfólio

Aktuálny výnos

7,66 %

p.a.

Údaje o aktuálnych výnosoch a efektívnej úrokovej sadzbe vychádzajú z údajov aktuálneho portfólia pôžičiek na Žltom melóne, spĺňajúceho dané kritériá za obdobie posledných dvoch rokov. Uvedené aktuálne výnosy nie sú garanciou budúcich výnosov. Presné budúce rozloženie portfólia sa môže mierne líšiť od zvolených parametrov vzhľadom k množstvu investičných kritérií, dostupnosti požadovaných typov pôžičiek a ich kombinácii. 


Pri kolektívnych pôžičkách je Vaša investícia rozložená medzi množstvo pôžičiek, čim je zabezpečená dostatočná diverzifikácia a nízka miera rizika. Požičiavate, len overeným žiadateľom, ktorí musia spĺňať prísne hodnotiace kritériá. Naši úveroví analytici dôsledne preverujú každého žiadateľa o pôžičku podobným spôsobom, ako to robia banky.

Viac o našich výsledkoch sa dozviete v časti Štatistiky.


  Transparentne investície s úplnou kontrolou

Keď vložíte peniaze do banky alebo investujete do podielového fondu, len málokedy viete kde sú presne Vaše peniaze investované. Na rozdiel od toho je Kolektívne požičiavanie úplne transparentné. Presne viete komu svoje peniaze požičiavate a sledujete ako sa zhodnocujú.

Sami si aj zvolíte požadovanú výnosnosť investície a aj hladinu rizika. Na výber máte zabezpečené investície ako aj tie, ktoré s určitou mierou rizika môžu dosiahnuť vyšší výnos.


  Kolektívne pôžičky sú inovatívne a úspešné

Kolektívne požičiavanie funguje vo svete už od roku 2005 a je plnohodnotnou alternatívnou investovania. Dnes tento trh dosahuje objem stoviek miliárd EUR a jedným z najrýchlejšie rastúcich finančných odvetví.

Žltý melón je líder medzi slovenským finančne-technologickými spoločnosťami a úspešne funguje už od roku 2012.


  Zarábate a pri tom pomáhate

Investovaním na Žltom melóne nie len že získate vyššie výnosy ako inde, ale Vaše peniaze pomáhajú skutočným ľuďom. Zarábajte a pomôžete iným ľuďom, ktorí si chcú požičať za férových podmienok a so slušným úrokom. Za každou Vašou investíciou je totiž iný príbeh, konkrétneho človeka a vy sa stanete jeho súčasťou.


  Je to jednoduché a zábavné

Investovanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje si predchádzajúce skúsenosti vo finančnej oblasti. A pritom si môžete vytvoriť vlastné výnosné investičné portfólio.

Môžete si zvoliť jedno z našich investičných portfólií, alebo si sami určiť do ktorých pôžičiek a za akých podmienok chcete investovať.