Kolektívne požičiavanie

Kolektívne pôžičky predstavujú významnú inováciu vo svete financií, ktorá transformuje starý spôsob bankovníctva. Robia ho transparentnejším, ľudskejším a efektívnejším. Banky tradične získavajú peniaze od ľudí, ktoré draho požičiavajú ďalej a získavajú pre seba vysoký zisk. Kolektívne pôžičky naopak umožňujú rozdeliť zisk medzi tých, ktorí ho svojimi peniazmi umožňujú - medzi ľudí. A nie len to, vynechaním drahých medzičlánkov umožňujú získať pôžičky za oveľa výhodnejších podmienok pre tých, ktorí si potrebujú požičať.

Výhodnejšie pre ľudí

Prostredníctvom Kolektívnych pôžičiek, ľudia, ktorí majú voľné prostriedky ich požičiavajú priamo iným ľuďom, ktorí si potrebujú požičať. Požičiavaním priamo, bez zbytočných a drahých medzičlánkov, získavajú žiadatelia pôžičku za výhodnejších podmienok ako z finančnej inštitúcie a investori vyššie výnosy z vložených peňazí, keďže im zostáva celý zisk.

Pôžičky

Získate pôžičku za najlepších podmienok. Neplatíte žiadne skryté poplatky a podmienky pôžičky sú rovnaké počas celej doby. Proces žiadosti je jednoduchý a nemusíte nikam chodiť.

Viac o pôžičkách a požičiavaní

Investovanie

Získavate vyššie a stabilné výnosy a Vaše investície máte plne pod kontrolou. Investovaním nie len zarábate, ale pri tom pomáhate iným ľuďom a nie finančným inštitúciám.

Viac o investíciách a investovaní


Osvedčený model

Vo Veľkej Británii tvoria Kolektívne pôžičky už viac ako 4 % celého trhu s pôžičkami a ďalej rýchlo rastú. Dokonca cez ne pravidelne investuje sama Britská vláda, aby podporila miestnu ekonomiku. V USA za posledný rok takto preinvestovalo viac ako 10 mld. USD a do tejto hry vstúpili i veľké spoločnosti ako Google, BlackRock či Santander. Viacerí poskytovatelia sú tiež obchodovaní na burze. Kolektívne požičiavanie veľmi úspešne funguje vo väčšine vyspelých krajín a upevňuje svoj podiel na finančnom trhu.

Celosvetový objem Kolektívnych pôžičiek presiahol
100 mld. $
Čistá výnosnosť Kolektívnych pôžičiek vo svete
6% - 10%
Medziročný nárast trhu Kolektívnych pôžičiek
85 %

Žltý melón vznikol v roku 2012 úspešne nadviazal na svojich zahraničných kolegov. I u nás už majú ľudia možnosť vybrať si iný systém a nenechávať na svojich peniazoch zarábať iných. A tiež aj to, že požičať si v prípade potreby môžme i férovo a za pomoc sa odmeniť ľuďom, nie finančným inštitúciám.

O nás a čo Žltý melón zabezpečuje