MÁTE CHUŤ NA PÔŽIČKU? POŽIČAJTE SI NA ČOKOĽVEK ZA VÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK OD ĽUDÍ, S KTORÝMI VÁS SPOJÍ PORTÁL ŽLTÝ MELÓN. VYSKÚŠAJTE NAŠU ONLINE ŽIADOSŤ A PRIPRAVÍME VÁM PONUKU NA MIERU. NEZÁVÄZNE, BEZPLATNE, BEZPEČNE, SKRÁTKA BEZ OBÁV.

PÔŽIČKY NA ČOKOĽVEK AŽ DO VÝŠKY 10 000 EUR SKVELÉ ÚROKOVÉ SADZBY UŽ OD 4,4% BEZ ZABEZPEČENIA, RÝCHLO A JEDNODUCHO

Vypočítajte si, koľko s našou unikátnou pôžičkou ušetríte

ZADAJTE POŽADOVANÚ VÝŠKU PÔŽIČKY

ZVOĽTE DOBU SPLATNOSTI

UŠETRÍTE AŽ
OPROTI ŠTANDARDNEJ BANKOVEJ PÔŽIČKE*

* Ušetrená suma je vypočítaná ako rozdiel sumy zaplatených úrokov a poplatkov pri požičke na Žltom melóne a priemernej zaplatenej sume nákladov v banke, a to pri veľmi dobrej bonite klienta


Žltý melón je prvý československý portál spájajúci ľudí, ktorí si chcú požičať peniaze, s ľuďmi, ktorí chcú svoje peniaze investovať. Cez Žltý melón sú úvery dostupnejšie a investovanie výnosnejšie. Na rozdiel od tradičných bánk má Žltý melón minimálne náklady, preto dáva maximum peňazí ľuďom vo forme nižších úrokov na ich pôžičkách a vyšších výnosov z ich investícií. Choďte na to moderne a výhodne. Požičiavajte si navzájom.

Výhodnosť

Finančný systém bez bánk sa zbaví aj ich problémov a rizík. Bez prostredníkov je to jednoducho lepšie a výhodnejšie.

Transparentnosť

Už nemusíte len slepo veriť: to, čo sa deje s vašimi peniazmi, vidíte. Sme otvorení, a to funguje.

Férovosť

Keď si ľudia požičiavajú priamo, profitujú obe strany. Vaše peniaze majú slúžiť vám, nikomu tretiemu.

Jednoduchosť

Nechceme byť inštitúciou s komplikovanými produktmi. Chceme, aby náš systém bol maximálne jednoduchý a úplne zrozumiteľný.

Modernosť

Doba priniesla nové možnosti, tak prečo ich nevyužiť vo svete financií? S nami sú dostupné všetky výhody požičiavania si navzájom.

Skúsenosti

Nie sme nováčikovia. Požičiavanie si navzájom vylepšujeme už od roku 2012 a spoľahlivo a dobre fungujeme na európskom trhu.


MÁTE OTÁZKY? NAPÍŠTE NÁM ALEBO NÁM ZAVOLAJTE.


NAPÍSALI O NÁS: