AKO FUNGUJE PROCES INVESTOVANIA

  Vytvorte si účet

Po prihlásení sa lepšie zoznámite so systémom Žltého melónu a môžete sa rozhodnúť, koľko budete investovať. Investovať môžete už od 25 €.

Registrácia Vás k ničomu nezaväzuje, neplatíte za ňu žiadne poplatky a zmluvu môže kedykoľvek vypovedať.

  Zvoľte si svoju investičnú stratégiu

Rozhodnite sa, či pre Vaše investovanie využijete jedno z našich automatických investičných portfólií, alebo budete individuálne vyberať investičné príležitosti. Samozrejme oba prístupy môžete bez problémov kombinovať.

  Začnite investovať

Ak si zvolíte automatické investovanie do portfólií, stačí si nadotovať Váš účet o investičnú sumu a systém bude na základe zadaných pravidiel automaticky vykonávať investičné ponuky o čom budete informovaný na Vašom online účte, ako aj emailom.

V prípade individuálneho investovania si nájdite aukciu na pôžičku, ktorá najlepšie spĺňa Vaše investičné kritériá. Pozrite si informácie o ľuďoch, ktorí si chcú požičať, o ich finančnom zázemí, výsledku skóringu a na aký účel si požičiavajú. V prípade záujmu sa ich môžete aj spýtať akúkoľvek otázku súvisiacu s pôžičkou. Zvoľte sumu, úrokovú sadzbu a zadajte investičnú ponuku.


Aktívnu správu investícií pre Vás zabezpečuje Žltý melón

Vaše investície nemusíte aktívne spravovať, my to robíme za Vás. Pozorne sledujeme splatnosť všetkých pôžičiek. Ak by prišlo k omeškaniu splátky, komunikujeme s dlžníkom a vykonávame všetky procesy pre opätovné zabezpečenie splácania.

Na Vašom online účte môžete sledovať, ako sa Vaša investícia vyvíja, a ako Vám každý mesiac pribúdajú jednotlivé splátky aj s úrokmi. Získané peniaze si môžete kedykoľvek previesť na Váš bankový účet, alebo jednoducho reinvestovať do nových pôžičiek a nechať ich ďalej zarábať.

Máte záujem investovať vyššiu sumu ako 30.000 EUR?

Zavolajte nám a pomôžeme Vám pripraviť komplexné riešenie podľa Vašich očakávaní a investičnej stratégie.

+421 2 / 544 100 84

(PO-PIA, 9:00-17:00, POČAS PRACOVNÝCH DNÍ)