TRANSPARENTNOSŤ

Žltý melón je transparentný

Žltý melón Vám poskytne odpovede na všetky Vaše otázky týkajúce sa nášho systému,
o procese požičiavania a investovania, o pripravovaných novinkách a vylepšeniach, alebo Vám pomôže so špecifickým problémom; je našou snahou poskytnúť Vám všetky informácie, ktoré potrebujete.

Kontaktujte nás na zltymelon@zltymelon.sk.

Ochrana Vášho súkromia je prioritou Žltého melónu

Bezpečnosť a ochrana Vašich osobných údajov sú pre nás dôležité. Prijali sme viacero nadštandardných opatrení, aby sme zabezpečili ich ochranu a kontrolu.

Čítajte viac v časti Bezpečnosť a súkromie.

Žiadne skryté poplatky a netransparentné podmienky

Žltý melón neúčtuje žiadne skryté poplatky, ktoré by sme Vám transparentne nekomunikovali. Naše zmluvy tiež neobsahujú netransparentné podmienky, ktoré by znevýhodňovali investorov alebo dlžníkov. Nerobíme skryté praktiky, s ktorými ste sa mohli už stretnúť inde - mesačné splátky pôžičiek sú fixné a nie sú „prikrášľované“, úrok je rovnaký po celú dobu. Od začiatku splácania viete presnú dĺžku pôžičky aj počet splátok.

Informácie o dlžníkoch v aukciách sú overované

Všetci žiadatelia o pôžičku prechádzajú prísnou kontrolou personálnej identifikácie a komplexným hodnotením dlžníka. Len žiadatelia s jasným zázemím a schopnosťou splácať si môžu na Žltom melóne požičať. Aj keď sa investori v aukcii nedozvedia presnú identitu žiadateľa, majú k dispozícii všetky podstatné informácie pre uskutočnenie svojho investičného rozhodnutia. Všetky údaje uvedené v aukciách o dlžníkoch a ich pôžičkách sú v rámci procesu komplexného hodnotenia dlžníka overované.

Nerobíme Vaše rozhodnutia za Vás

Na rozdiel od iných foriem investovania, investovanie do kolektívnych pôžičiek je úplne transparentné a presne viete, kam Vaše peniaze idú. Zároveň si sami volíte hladinu rizika a očakávanej výnosnosti Vašej investície, určujete si úrokové podmienky, za ktorých ste ochotný/á požičať a sami si vyberáte dlžníkov aj celú skladbu Vášho investičného portfólia.