Typy pôžičiek na Žltom melóne

Bezúčelová pôžička

Pôžička na čokoľvek až do sumy 10.000 EUR. Najvýhodnejšie sadzby, fixné splátky, žiadne skryté poplatky.

Potrebujete peniaze na vzdelanie, svadbu, či dovolenku? So Žltým melónom si môžete požičať na čokoľvek, aj v prípade, že potrebujete pokryť extra náklady iba na krátku dobu. Predčasne splatiť pôžičku môžete kedykoľvek.

Partnerská pôžička

Chcete ešte výhodnejšie podmienky pre Vašu pôžičku? Požiadajte o pôžičku spoločne s Vašim manželom, partnerom alebo známym.

Ak máte záujem o ešte výhodnejšie podmienky, požiadajte o pôžičku spolu s Vašim partnerom. Na Žltom melóne nie je nutné mať spoludlžníka, avšak ak ho máte, môžte na splátkach ušetriť ešte viac peňazí.

Účelová pôžička na rekonštrukciu a zariadenie domácnosti

Výhodná pôžička na rekonštrukciu Vášho domu alebo bytu. Pôžičku tiež môžte využiť na zariadenie Vašej domácnosti.

Potrebujete zrenovovať Vaše bývanie,alebo kúpiť zariadenie do domácnosti? Chcete si zlepšiť bývanie, zrenovovať kúpeľňu, kuchyňu alebo detskú izbu? Nie je lepšia cesta ako si požičať na Žltom melóne.

Najvýhodnejšia splátka

Pôžička na vyplatenie Vašich drahých úverov. U nás dostanete garantovanú úrokovú sadzbu nižšiu až o 2%. Na splátkach tak ušetríte stovky eur.

Máte staré úvery alebo dlhy na kreditných kartách, za ktoré platíte vysoké úroky? Skonsolidujte Vaše staršie úvery a dlhy do jednej pôžičky za oveľa výhodnejších podmienok. Osloboďte sa od drahých splátok!

Rýchla pôžička

Rýchla pôžička vo výške 100 – 500 EUR slúži na krátkodobé preklenutie nedostatku hotovosti, a to s bezkonkurenčnými podmienkami. Zbavte sa pôžičkového kolotoča v iných spoločnostiach! Naša pôžička je určená presne na to.

Žiadosť o pôžičku vyplníte za pár minút a peniaze môžete získať ešte v ten istý deň. Za poskytnutie pôžičky navyše neplatíte žiaden poplatok. Pôžičku splatíte nasledujúci mesiac, alebo si jej splácanie v drobných splátkach môžete predĺžiť až na 6 mesiacov. Následne môžete získať aj našu štandardnú pôžičku, a tak sa pri oveľa výhodnejšej sadzbe zbavíte pôžičkového kolotoča.

Zodpovedné a ľudské úverovanie
Hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli zaviesť tento typ pôžičky, je umožniť žiadateľom, ktorí častokrát splácajú krátkodobé pôžičky s vysokými úrokmi a poplatkami získať výhodnejší produkt. Vidíme, že žiadatelia tieto pôžičky riadne splácajú, doteraz sme im ale nevedeli ponúknuť vhodný produkt. S našim novým produktom s férovými podmienkami majú títo žiadatelia šancu zlepšiť svoj finančný cash flow ako aj možnosť vybudovať si u nás dobrú úverovú históriu, ktorou sa okrem iného môžu tiež kvalifikovať na štandardnú pôžičku.

CashFree Bývanie

Pôžička na financovanie kúpy nového bývania.

Táto pôžička je poskytnutá v spolupráci s renomovaným developerom a slúži na úhradu časti kúpnej ceny nehnuteľnosti kupovanej žiadateľom. Nehnuteľnosť je štandardne vo výstavbe.

Viac sa dozviete tu.

CashFree Hypo

Pôžička na dofinancovanie hypotéky pri kúpe nového, alebo staršieho bytu.

Pôžička CashFree Hypo slúži na dofinancovanie hypotekárnych úverov pre ľudí, ktorí si kupujú novú alebo staršiu nehnuteľnosť. Doba jej splácania môže byť až 20 rokov, aby mesačná splátka pôžičky bola čo najnižšia a len minimálne zaťažovala mesačný rozpočet.

Viac sa dozviete tu.

CashFree Parking

Pôžička na financovanie kúpy parkovacieho miesta alebo pivničnej kobky.

Táto pôžička je poskytnutá v spolupráci s renomovaným developerom a slúži na úhradu časti kúpnej ceny parkovacieho miesta alebo pivničnej kobky kupovanej žiadateľom.

CashFree Nákup

Pôžička na nákup spotrebného tovaru.

Účelové pôžičky na financovanie kúpy atraktívnych tovarov a služieb. Pri tejto pôžičke spolupracujeme priamo s obchodníkmi, ktorí daný tovar predávajú alebo službu ponúkajú. Žiadateľ si teda môže pôžičku pohodlne vybaviť priamo v obchode a nemusí navštevovať rôzne finančne inštitúcie a pôžička je pritom jednoduchá, transparentná a za atraktívnych podmienok.

Parametre našich pôžičiek

Maximálna suma pôžičky:
10 000 €
Minimálna suma pôžičky:
100 €
Doba splatnosti:
1 – 60 mesiacov (s možnosťou predčasného splatenia)
Úroková sadzba:
Bezúčelová pôžička, Partnerská pôžička a Účelová pôžička na rekonštrukciu a zariadenie domácnosti - Individuálna
Najvýhodnejšia splátka – garantovaný úrok o 2 % nižší, ako úrok Vašej aktuálnej pôžičky
Rýchla pôžička - pevná
Variabilita úrokovej sadzby:
Fixná sadzba počas celej doby splácania pôžičky
Forma a frekvencia splátok:
Pevná mesačná splátka
Zabezpečenie:
Osobné pôžičky bez dodatočného zabezpečenia
Účel pôžičky:
Bezúčelová pôžička, Partnerská pôžička, Rýchla pôžička - bez dokladovania účelu využitia
Účelová pôžička na rekonštrukciu a zariadenie domácnosti – s dokladovaním účelu využitia
Najvýhodnejšia splátka – s dokladovaním účelu využitia
Poistenie schopnosti splácať:
Dobrovoľné poistenie, ktoré vylepšuje odporúčanú úrokovú sadzbu

Kto môže získať pôžičku?

Na Žltom melóne si môže požičať každý, kto spĺňa základné kritériá:
  • má viac ako 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony
  • trvalé bydlisko v SR a ČR
  • má stály a dokladovateľný príjem