Investícia do CashFree Nákup

Výhodná investícia do účelovej pôžičky na financovanie kúpy atraktívnych tovarov a služieb - CashFree Nákup

Po úspechu pôžičiek CashFree Bývanie, ktoré umožňujú ľuďom výhodne financovať nákup svojho nového bývaná a  investorom prinášajú garanciu investície a atraktívne zhodnotenie, prinášame nový úverový produkt určený na účelové financovanie kúpy tovarov alebo služieb – CashFree Nákup.

Našim zámerom je ponúkať ľuďom možnosť vybrať si jednoduché a atraktívne finančné riešenie pri realizácií svojich zámerov a túžob. Riešenie, ktoré je férové a ponúka ľudské , a tým negatívne neovplyvní finančný rozpočet klienta. Riešenie, ktoré zároveň ponúkne aj investorom zaujímavé zhodnotenie ich peňazí pri optimálnej miere rizika.

Aj pri tejto pôžičke spolupracujeme priamo s obchodníkmi, ktorí daný tovar predávajú alebo službu ponúkajú. Žiadateľ si teda môže pôžičku pohodlne vybaviť priamo v obchode a nemusí navštevovať rôzne finančne inštitúcie a  pôžička je pritom jednoduchá, transparentná a za atraktívnych podmienok. Pôžička CashFree Nákup sa zameriava primárne financovanie kúpy atraktívneho tovaru alebo služby s vyššou pridanou hodnotou, ktoré tiež definuje klientelu, ktorá o tovar, a teda aj našu pôžičku, má záujem.


Úvodnú spoluprácu na strane obchodníkov pre využitie pôžičky CashFree Nákup sme zahájili s predajcom bicyklov Bike&City, ktorý v troch predajniach na Slovensku predáva atraktívne a trendy bicykle známych značiek zo sveta mestskej cyklistiky. Viac o Bike&City sa dozviete tu.

Ako CashFree Nákup funguje pre investorov?

  • Bonita každého klienta je Žltým melónom dostatočne preverená, tak ako aj pri iných pôžičkách.
  • Pokiaľ žiadateľ splní podmienky a je overená jeho dostatočná schopnosť pôžičku splácať, bude mu založená aukcia na financovanie, v ktorej majú investori k dispozícii všetky informácie tak, ako pri štandardných pôžičkách. Žiadateľom však nie je možné klásť dodatočné otázky, keďže proces žiadosti prebieha offline.
  • Každá aukcia má pevne stanovený úrok, ktorý závisí od výšky akontácie, ktorú klient pri kúpe tovaru platí a zmluvnej strany obchodníka – Investor vidí konkrétnu sadzu pôžičky v samotnej aukcii na financovanie pôžičky.
  • Ručenie pri CashFree pôžičkách je rovnaké, ako pri štandardných bezúčelových pôžičkách. Navyše s obchodníkom máme dohodnutý postup spätného odkupu alebo komisionálneho predaja pre prípady, ak by sa klient dostal do osobných problémov so splácaním pôžičky a mal záujem tento problém vyriešiť vrátením zakúpeného tovaru.

Ako CashFree Nákup funguje pre žiadateľov o pôžičku?

  • Klient si vyberie o aký tovar má záujem a zároveň akú akontáciu chce za neho uhradiť. Na výber má možnosť uhradiť 10%, 20% alebo 30%.
  • Podľa výšky splátky sa rozhodneakú dobu chce pôžičku splácať.
  • Klient môže celú žiadosť realizovať priamo u obchodníka.
  • Klient už pri žiadosti vie, aké podmienky dosiahne a aká teda bude jeho mesačná splátka. Presné podmienky totiž závisia od jeho rozhodnutia ohľadom výšky akontácie a doby splatnosti. Platí, že čím vyššia akontácia a kratšia splatnosť, tým výhodnejšie podmienky klient dosiahne.

Máte odporúčanie na obchodníka?

Máte odporúčanie na obchodníka alebo ste obchodník a naša pôžička CashFree Nákup by Vám ideálne zapadla do Vášho obchodného konceptu? Napíšte nám na zltymelon@zltymelon.sk.O Bike&City


Predajne bicyklov Bike&City ponúkajú na Slovensku viacero známych značiek zo sveta mestskej cyklistiky. Keď si spomeniete, že bicykel chcete využívať aj ako dopravný prostriedok po meste a nie len na športové vyžitie, tak by vaše kroky mali zablúdiť do niektorej z našich predajní. Obslúži Vás ochotný a profesionálny personál pripravený aj na zaludné otázky. Skladačky, retro bicykle, kolobežky, odrážadlá, helmy, detské bicykle, doplnky na bicykel z pravej kože, ako aj elektro bicykle, či airbag na bicykel miesto helmy, to sú len niektoré zo zaujímavých vecí, ktoré nájdete v predajniach v Bratislave, Košiciach či Senci. Viac sa dozviete na: www.bikeandcity.sk