Prečo si požičať na Žltom melóne?  Získate pôžičku za najlepších podmienok

Na Žltom melóne si požičiavate priamo od iných ľudí a vyhýbate sa nákladnému finančnému systému. Množstvo ponúk od ľudí – investorov, Vám zabezpečí tie najvýhodnejšie podmienky pre Vašu pôžičku.

Žltý melón je najlacnejší

Hodnoty bankových a nebankových úverov vychádzajú z porovnania podmienok portálu financnahitparada.sk (3 tisíc EUR na 60 mesiacov pre veľmi dobrú bonitu klienta, stav ku dňu 10.10.2016).


  Jednoduchý proces

Požiadať o pôžičku prostredníctvom Žltého melóna je rýchly a jednoduchý proces, bez zbytočných odkladov.

O pôžičku môžete požiadať online, ako aj sledovať jej aktuálny stav a splácanie.


  Transparentné podmienky, žiadne skryté poplatky

Žltý melón ponúka jasné podmienky, neplatíte žiadne skryté poplatky a Váš úrok sa nikdy nezvýši. Za žiadosť a založenie aukcie neplatíte žiadne poplatky. Neplatíte ani žiadne poplatky za správu účtu alebo pôžičky. Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť.


  Bezpečne a anonymne

Vaša identita je chránená a nie je zobrazovaná iným užívateľom. Žiadatelia v systéme vystupujú anonymne a nezobrazujú sa žiadne ich osobné údaje. Naša stránka a systém sú zabezpečené najvyššími štandardami IT bezpečnosti.


  Ľudské pôžičky

Pôžičky na Žltom melóne sú ľudské a zábavné. Nielen že získate výhodnejšie podmienky ako vo finančných inštitúciách, ale za pomoc sa odmeňujete priamo ľuďom.