Prečo si požičať na Žltom melóne?  Získate pôžičku za najlepších podmienok

Na Žltom melóne si požičiavate priamo od iných ľudí a vyhýbate sa nákladnému finančnému systému. Množstvo ponúk od ľudí – investorov, Vám zabezpečí tie najvýhodnejšie podmienky pre Vašu pôžičku.

Žltý melón je najlacnejší

Hodnoty bankových a nebankových úverov vychádzajú z porovnania podmienok portálu financnahitparada.sk (3 tisíc EUR na 60 mesiacov pre veľmi dobrú bonitu klienta, stav ku dňu 10.10.2016).


  Je to naozaj jednoduché

Požiadať o pôžičku na Žltom melóne môžete kedykoľvek - je to naozaj rýchle a jednoduché.

Všetko prebieha online, tak aby ste nemuseli nikam chodiť.


  Máme transparentné podmienky

Žltý melón ponúka jasné a transparentné podmienky a Váš úrok sa nikdy nezvýši. Za žiadosť a založenie aukcie neplatíte žiadne poplatky. Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť.


  Vyskúšate niečo nové

Banky mali dôležitú úlohu v celej finančnej histórii - doba sa ale mení, a v niektorých krajinách tvorí kolektívne požičiavanie až 20% objemu nových pôžičiek. Tak prečo to tiež nevyskúšať?


  Pridáte sa do našej komunity

U nás môžete komunikovať s investormi pred poskytnutím pôžičky aj počas splácania, tak ako na sociálnej sieti. Pritom je zachovaná plná anonymita všetkých užívateľov. Nielenže získate výhodnejšie podmienky ako v tradičných finančných inštitúciách, ale za pomoc sa odmeňujete priamo ľuďom.